HAKERMAN

Biz Kimiz?

Hakerman A.Ş.’yi 19.07.1993 tarihinde Ankara’da kurduk. Kurulduğumuz günden beri sağlık alanında farklı ürünler ve farklı bir hizmet anlayışını getirmeyi amaçladık ve halen aynı yolda yürümeye çalışıyoruz. 28 yıl sonra geldiğimiz bu noktada sterilizasyon/dezenfeksiyon ürünleri, rehabilitasyon ürünleri, tıbbi atık imha ve bertaraf ürünleri ile hastane mobilyaları konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Ne mutlu bize ki yıllarca edindiğimiz bilgi birikimimizi Türkiye’nin bir markası olarak üretimde de sürdürmeye karar verdik ve 2015 yılından beri ilgi ve faaliyet alanlarımızın içinde yer alan ürünlerin üretimini de yapmaktayız.

Bu süreçte bize güvenen ve hem ürünlerimizi alan hem servis, bakım verdiğimiz 20,000 den fazla son kullanıcı, 1000 den fazla hastane, 250 den fazla paydaş ve çalışma ortaklarımızın hepsine teşekkür ederiz. Ayrıca üretimlerimize ilgi gösterip bizden alışveriş yapan Dünyanın farklı coğrafi yerlerindeki hastane ve firmalara da ürünlerimiz üzerinde bulunan “Proudly Turk” sloganımızı haklı çıkarttıkları için sonsuz teşekkürler.

HAKERMAN

Kurulduğumuz günden beri sağlık alanında farklı ürünler ve farklı bir hizmet anlayışını getirmeyi amaçlıyoruz.

1993
Kuruluş Yılı
1,999+

Mutlu Müşteri

25+

ÇALIŞAN

2
OFİS
21
SERTİFİKA
+750

ÜRÜN

Kalite Politikamız

HAKERMAN

Faaliyet gösterdiği alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapıdır. Hakerman bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Şirketimizin uzman kadroları, müşterilerini bilgilendirmek, bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.

Rekabet gücünün korunması, hizmet kalitesinin sürekliliği kadar iyileştirilmesine de bağlıdır. Bu bağlamda müşterilerimiz, bayilerimiz ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile Hakerman sürekli iyileştirme döngüsünü işletir. Çalışanlarımız müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

26. yılına ulaşmış bulunan HAKERMAN, ISO 9001:2008 standartlarındaki hizmetini güler yüzlü ekibi ve müşteriye özel ürünleri ile sunmakta olup; sağlık sektöründeki konumunu daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

HAKERMAN

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi, üstlendiğimiz kaliteli, yenilikçi ve ahlaklı anlayışımız ile çalışanlarımıza, müşterilerimize ve topluma değer katmaktır. Misyonumuzu uygularken güvenilir, dürüst, dinamik ve çalışkan olmayı kendimize görev edindik ve bu sayede gözle görülür bir fark yaratmayı amaçladık.

Bu amaçlara ulaşmakta bize yol gösteren prensiplerimiz;

  • İşini doğru yapmak
  • Doğru işi yapmak
  • Herkese saygı göstermek
  • Tutkumuzu hiç kaybetmemek
  • Her yerde ve her zaman aynı kaliteyi sunmak
  • Çözüm ortağı olabilmek
  • Prensipli ve dürüst olmak
  • İlkleri yapan firma olmak

Vizyonumuz

HAKERMAN

Vizyonumuz, sağlık alanında Türkiye’nin en iyi 10 ithalatçı ve imalatçı firması arasında yer almaktır. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, içinde bulunduğumuz ve ileride dahil olmayı planladığımız tüm sektörlerde benzersiz, aktif, dinamik ve heyecanlı bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Üretimine devam etmekte olduğumzu SYPHA Hasta Transfer Sandalyesi ve AQUA PREMIUM Sıvı Atık Dekontaminasyon Cihazı ile uluslararası platformda her zaman tercih edilen firmalar arasında yer almak yine vizyonumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır.